Skip to content

Tooted

Tooted

Meie tootevalikust leiate erinevad tooted mis seotud tellingute paigaldamisega. Meie tootevalik pakub kõrgekvaliteetsest kuumtsingitud terasest Layher SpeedyScaf raamtellinguid ja Layher Allround moodultellinguid. Lisaks pakume kasutatud tellinguid mis on uutest tellingutest taskukohasema hinnaga. Samuti on valikus kattekiled, kattevõrgud ja erinevad kinnitused. 

Katusesüsteemide ja telkide lai spekter võimaldab Teil optimaalselt ja lihtsalt kaitsta ümbritsevat keskkonda vee, tolmu, müra ja halva ilma eest. Layher katusesüsteemide alla kuuluvad Layher Keder, Keder XL, kasettkatused, mobiilkatused ja kaitsesüsteem kus kõrgeima katuse kõrgus ulatub rohkem kui 40 meetrini.

Lavad ja tribüünid kuuluvad Layher Event süsteemide alla mis on loodud nii festivalide, kontsertite, etenduste, kultuuri-, meelelahutusürituste, kui ka spordivõistluste korraldamiseks. Tänu suurepärastele tehnoloogilistele lahendustele saab lavad ja tribüünid püstitada lageda taeva alla või siseruumidesse. 

Toodete valikust ei puudu ka turvalised mobiilsed piirdeaiad 1 ja 2 meetrised, mis on kohandatud ehitusplatside ja ürituste läbiviimiskohtade piiramiseks. Piirdeaedade elemendid on valmistatud tugevast galvaniseeritud terasest.

Milleks kasutada Adelante Tellinguteenust?

Universaalsed ja turvalised Layher tellingusüsteemid

Turvalisus ja universaalsus

Tänapäeval hinnatakse kõigis valdkondades lihtsust, kiirust, turvalisust ja universaalsust.

100% garantii ja kvaliteet

Garanteerime kiire ja parima lahenduse igale projektile ja teostame kõik tööd tähtaegselt.

Wilhelm Layher on tellingumaailmas teada tuntud tegija ja ehitustellingute tootmisliider. Enam kui 70 aastat on Layher olnud usaldusväärsete, praktikas kontrollitud ehitustellingute tootja tagades ka kõige kõrgeima kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

Professionaalne meeskond

Professionaalne meeskond ja hästi organiseeritud transport tellingutega jõuab operatiivselt nii Rootsi kui Portugali.

Projekteerimine

Iga tellingulahendus projekteeritakse lähtuvalt konkreetse objekti oludest ja ohutusnõudeid arvestades.