Skip to content

Piirdeaiad

Piirdeaiad ehitusobjektidele, festivalidele ja kontsertidele

Piirdeaiad ehitusobjektidele, festivalidele, kontsertidele, pulmadele ja muudele teile vajalikele üritustele. Piirdeaedadega saab ideaalselt välialasid piirata kus meie teenus sisaldab renti, paigaldust ja müüki. Piirdeaia mooduli mõõdud on 1m x 3,5m ja 2m x 3,5m. Piirdeaiad ja elemendid on valmistatud tugevast galvaniseeritud terasest ja nende monteerimiseks pole vaja mingeid lisatarvikuid.

Mobiilne piirdeaed 1m

Mobiilne piirdeaed on kohandatud ehitusplatside ja ürituste läbiviimiskohtade piiramiseks. Horisontaalsete ja vertikaalsete varbade raam on keevitatud tugeva terasvõrgu külge kus kõik terasvarbade ristumiskohad on keevitatud. Piirdeaia terasvõrk ulatub 5 cm kõrgemale kui horisontaalne toru, sellepärast on piirdeaiast üleronimine eriti keeruline. 

Piirdeaia tehniline info: Pikkus: 3.5 m. Kõrgus: 1.0 m. Kaal: 15 kg

piirdeaiad
piirdeaiad

Mobiilne piirdeaed 2m

Mobiilne piirdeaed on kohandatud ehitusplatside ja ürituste läbiviimiskohtade piiramiseks. Piirdeaedade elemendid on valmistatud tugevast galvaniseeritud terasest. Horisontaalsete ja vertikaalsete varbade raam on keevitatud tugeva terasvõrgu külge. Kõik terasvarbade ristumiskohad on keevitatud. Piirdeaia terasvõrk ulatub 5 cm kõrgemale kui horisontaalne toru, sellepärast on piirdeaiast üleronimine eriti keeruline. Piirdeaia tehniline info:

Pikkus: 3,5m. Kõrgus: 2,2m. Kaal: 23kg (3,5m)
Silmuste pikkus x kõrgus: 10cm x 30cm
Tugipostide vaheline kaugus: 350cm

Lavad ja tribüünid

Lavad ja tribüünid kuuluvad Layher Event süsteemide alla mis on loodud nii festivalide, kontsertite, etenduste, kultuuri-, meelelahutusürituste, kui ka spordivõistluste korraldamiseks. Tänu suurepärastele tehnoloogilistele lahendustele saab lavad ja tribüünid püstitada lageda taeva alla või siseruumidesse. Erinevatel struktuurilistel lahendustel on piiramatud võimalused kus Layher Event süsteemid on iga ilma jaoks ja on libastumiskindlad. Siin ei hoita kokku mugavustelt ning ei seata mingeid piiraguid mõõtmetele ja asukohale kuna lavad ja tribüünid ehitatakse Layher Allround moodultellingutele. Võimalik on valida valmislahenduste vahel kus saate ka teha eritellimuse mis vastaks täpselt teie nõudmistele.