Skip to content

Lavad ja tribüünid

Lavad ja tribüünid - Layher Event

Lavad ja tribüünid kuuluvad Layher Event süsteemide alla mis on loodud nii festivalide, kontsertite, etenduste, kultuuri-, meelelahutusürituste, kui ka spordivõistluste korraldamiseks. Tänu suurepärastele tehnoloogilistele lahendustele saab lavad ja tribüünid püstitada lageda taeva alla või siseruumidesse. Erinevatel struktuurilistel lahendustel on piiramatud võimalused kus Layher Event süsteemid on iga ilma jaoks ja on libastumiskindlad. Siin ei hoita kokku mugavustelt ning ei seata mingeid piiraguid mõõtmetele ja asukohale kuna lavad ja tribüünid ehitatakse Layher Allround moodultellingutele. Võimalik on valida valmislahenduste vahel kus saate ka teha eritellimuse mis vastaks täpselt teie nõudmistele.

Lavad ja tribüünid.

Lavad ja poodiumid

Layheri lavad ja poodiumid rahuldavad ka kõige kõrgemad nõudmised ja pakuvad turvalisust. Kaitsepiirded, trepid, trepikäsipuud ja laste turvalisus on peensusteni läbi mõeldud ning kõik see on lisadena lihtsalt monteeritav. Tänu alumiiniumile, kuumtsingitud terasele ja vineerplaatidele luuakse ilmastikukindel lava ning katusealus mis sobib tänu Layher Allround moodultellingutega ka ebatasastele pindadele. Lava lubatud koormustaluvus on kuni 7,5 kN/m2. Kõrgus võib olla sõltuvalt konstruktsiooni tugevusest kuni 10 m. 

Lavad ja tribüünid

Tribüünid ja istekohad

Layher tribüüni istekohad on vastupidavast materjalist, suurepärase välimusega, pika kasutuseaga ja nende kiire monteerimine annab eelise istemete asukoha muutmisel ja ka transportimisel. Istekohtade erinevaid osi on lihtne kokku panna ja nad on kaalult kerged. Süsteemid on turvalised ning mugavad kuhu valikkusse kuuluvad istmed ja pingid. Tänu moodulkonstruktsioonile on võimalik olenemata asukohast istekohti kohandada vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Sillad ja läbipääsusüsteemid

Layheri sillad ja läbipääsusüsteemid on universaalsed, kiirelt paigaldatavad ja sobivad ideaalselt Layher Allround moodultellingutega. Sillasüsteemid annavad suurepärase võimaluse ehitada ajutisi jalakäijate sildu, läbipääsuteid nii ehitustele kui kontsertitele ja ka kõikidele muudele suurüritustele. Sillasüsteemi ühendavad kruviühendused ja jäigad moodulraamelemendid ning moodultellingud. Sillaraamimoodul koosneb kahest vertikaalsest püstisest toest, ühendustega mõlemalt poolt, horisontaalsetest kandetaladest ning diagonaalsest ühenduselemendist. Sillasüsteemile saab konstrueerida lisaks treppe, käsipuid, kaitsepaneele, piirdeid ja katusekonstruktsioone mis sobivad erinevatele tasapindadele ning maastikele. Layher sillad ja läbipääsusüsteemid garanteerivad teile ohutuse olenemata kas tegu liiklusega või festivaliga. Soovid pakkumist? Kontakt