Skip to content

Ettevõttest

Ettevõttest

ADELANTE TELLINGUD OÜ

Ettevõttest - Adelante tellingud OÜ

Ettevõttest lühidalt. Asutasime ettevõtte 1999. aastal, pakkudes oma klientidele professionaalset teenust tellingute paigaldamiseks, rentimiseks ja müügiks. 2006 aastani tegutsesime peamiselt Skandinaaviamaades ja mujal Euroopas. Mõistes, et meie kogemustest tellingute alal võiks kasu olla ka Eesti turul, otsustasime alustada oma tegevust ka kodumaal.

Oma töös kasutame Layher tellinguid kuna Layher tellingusüsteemid on teistest tellingutest lihtsamad, ohutumad, universaalsemad ja samuti soodsamad. Lihtsus, ohutus ja universaalsus on momendil kõigis valdkondades väga hinnatud tegurid. Layheri tellingusüsteemid annavad neid tegureid silmas pidades palju võimalusi ja pakuvad suurt lisade valikut. Kvaliteetsed tellingud, hästi läbimõeldud lahendused ja minimaalne detailide hulk aitavad objektil töötunde kokku hoida paigaldusele kuluvalt ajalt mis lisaks tagavad ka ohutuse.

Tänu eelpool mainitud teguritele ja professionaalsele meeskonnale garanteerime alati, ohutuima, kiire ja parima lahenduse igale projektile. Hinnad on paindlikud – olenevalt tellingute kogusest, objekti asukohast ja tervest projektist on kokkuleppel võimalik saada soodustusi. Ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, sest sobivaim lahendus on Teid juba ootamas! Vaata edasi: Tellinguteenused

Edukat koostööd soovides
Adelante Tellingud OÜ meeskond.

0 +
alustatud projekti
0 +
edukalt lõpetatud
0 %
rahulolevaid kliente

Kvaliteedi- ja töötervishoiu tegutsemise põhimõtted

Ehitame ja püstitame tellingud vastutustundlikult kõiki paigaldusjuhendeid ning järgides samuti nii kohustuslikke kui ka soovituslikke nõudeid. Samuti järgime enda ja alltöövõtjate tööohutusnõudeid, andes endast alati parima, et vältida töötajate vigastusi, põrutuse teket ning tööohutusalaseid õnnetusi luues sellega töötajatele tervislikud töötingimused. Ehitades ja töid teostades peame kinni kokkulepetest ja tähtaegadest. Püstitame aina uusi eesmärke ja kogume klientidelt tagasisidet, et pidevalt parendada oma süsteemi.
Marek Parkkanen
Juhatuse liige. Adelante Tellingud OÜ