Skip to content

Layheri tellingusüsteemid

Adelante tellingud OÜ.

Layheri tellingusüsteemid.

Layheri tellingusüsteemid – Layher Co loodi saksamaal 1945 aastal kus Wilhelm Layher asutas ettevõtte puidust põllutööriistade ja redelite valmistamiseks. Saksamaa majanduse elavnemisega suuresid ka ehitusmahud kus 1948. aastal spetsialiseeruti juba redelitellingute tootmisele. Asutaja tütar ja kaks poega töötasid samuti samas ettevõttes ning nad jätkasid tellinguäri ka edukalt pärast isa surma 1962. aastal. 1970. aastal loodi tütarettevõtted Hollandis, Prantsusmaal ja Šveitsis. Layheril on tänapäevani jäänud endiselt 100% pereettevõteks millel on tütarettevõtted 40 riigis ja partnerettevõtted üle kogu maailma.

Tänapäeval on kõik Layheri tellingusüsteemid kõrgekvaliteetsest kuumtsingitud terasest või alumiiniumist mis ei vaja erilist hooldust ning on teistest tellingutest lihtsamad, ohutumad, universaalsemad ja samuti soodsamad. Lihtsus, ohutus ja universaalsus on momendil kõigis valdkondades väga hinnatud tegurid. Layheri tellingud annavad neid tegureid silmas pidades palju võimalusi ja pakuvad suurt lisade valikut. Kvaliteetsed tellingud, hästi läbimõeldud lahendused ja minimaalne detailide hulk aitavad objektil töötunde kokku hoida paigaldusele kuluvalt ajalt mis lisaks tagavad ka ohutuse.

Layheri tellingud sobivad igasugustele ehitistele alates telliskivi-, puit- ja betoonehoonetest kuni renoveeritavate muinsuskaitse all olevate ehitisteni. Konstruktsioonide tehnoloogia on lihtne, turvaline ning lihtsalt monteeritav. Juba integreeritud ligipääsusüsteemidega võimaldab ligipääsu väga erinevate projektidega hoonetele, vähendades vertikaalsete tugede ja fikseerimiskohtade hulka. Tellinguid saab monteerida ka kaldus ja ebatasasele maapinnale.

Layheri toodanguks on SpeedyScaf raamtellingud, moodultellingud Allround, fassaaditellingud, Event-süsteemid, tribüünid ja stseenid, katusesüsteemid, sillasüsteemid, mobiilsed tornid ning redelid. Tellingusüsteeme kasutatakse nii maa all kaevandustes, kui maa peal erinevatel ehitistel ning ka laevade, lennukite renoveerimistöödel kuna tänapäeval hinnatakse kõigis valdkondades lihtsust, kiirust ja universaalsust. Layheri tellingusüsteemid annavad neid tegureid silmas pidades palju võimalusi ja tagades ka turvalisuse. Vaata edasi: TootedTellinguteenused

Soovid pakkumist? Võta meiega kohe ühendust: Kontakt

Layheri katusesüsteemid

Meie toodete lai spekter võimaldab Teil optimaalselt ja lihtsalt kaitsta ümbritsevat keskkonda vee, tolmu, müra ja halva ilma eest. Layheri katusesüsteemid pakuvad kiireid, ökonoomseid ja hõlpsasti monteeritavaid lahendusi mis vastavad mitmesugustele ilmastikuoludele. Kaasaegsed ja visuaalselt atraktiivsed Layheri katusesüsteemid on ohutumad, omavad väiksemat kaalu kui analoogsed katusesüsteemid seda suudavad pakkuda. Loe edasi: Layher katusesüsteemid