Skip to content

Layher katusesüsteemid

Adelante tellingud OÜ.

Layher katusesüsteemid.

Layher katusesüsteemid pakuvad kiireid, ökonoomseid ja hõlpsasti monteeritavaid lahendusi mis vastavad mitmesugustele ilmastikuoludele. Kaasaegsed ja visuaalselt atraktiivsed Layher katusesüsteemid on ohutumad, omavad väiksemat kaalu kui analoogsed katusesüsteemid seda suudavad pakkuda. Layher katusesüsteemid ühilduvad Layher Allround moodultellingutega ja SpeedyScaf raamtellingutega. Oleme allpool välja toonud peamised Layher katusesüsteemid kuhu kuuluvad Layher Keder, Keder XL, kasettkatused, mobiilkatused ja kaitsesüsteemi kus kõrgeima katuse kõrgus ulatub rohkem kui 40 meetrini. 

Layher Keder

Katusesüsteem Layher Keder on alumiiniumist kerge konstruktsiooniga ilmastiku eest kaitsev katus mida on võimalik paigaldada ilma kraanata kõrgusega kuni 18 m. Teda kasutatakse ajutise ilmastikukaitsena konstruktsioonide või renoveerimistööde puhul kiirteedel ja sildadel ning erinevatel ehitusobjektidel. Katusekattematerjal on veekindel kvaliteetne PVC (polüvinüülkloriid) tentkatus kuid kuna ta on isoleerimata siis katuse alla võib erinevatest ilmastikuoludest tekkida kondensaat. Lubatud lumekoormus on kuni 0,25 kN/m2 ja kui see väärtus ületatakse siis tuleb lumi ära koristada. Katusesüsteem Layher Keder on universaalne, kompaktne, piisavalt kiiresti paigaldatav ja kokkupandav ning ka laoruumis võtab vähe ruumi.

Layher Keder XL

Katusesüsteem Layher Keder on ennast juba ammu väga edukalt tõestanud siis uuem versioon Layher Keder XL tõi Layheri uutesse kõrgustesse. Kui ajutised katused piirduvad enamasti vaid 20 m kõrgusel konstruktsioonilise tugevuse tõttu siis Keder XL olenevalt ilmastikuoludest suudab pakkuda kõrguseks kuni 40 m. Samas säilitadas kõik Layher Kederi eelised lubades luua ka erineva kujuga katuseid mis muudab Layheri XL katusesüsteemi uskumatult mitmekülgseks ning võimekaks ja see on suurepäraseks täienduseks Layheri katusesüsteemide valikus.

Kasettkatused

Layheri kassettkatused on kujunenud kindlaks lemmikuks kõrgete katuste ja just pikaajaliste ehitusprojektide puhul. Sõltuvalt staatilisest süsteemist ja koormusest on võimalik luua üle 34 meetri ulatuvaid katusealuseid. Vastupidav ilmastikukaitse teeb Layher kassettkatuse purunemiskindlaks. Kasettkatuse praktiline disain koos kvaliteetsete kuumtsingitud materjalidega on peamised omadused miks katus säilitab oma väärtuse ka paljude aastate jooksul. Katus pannakse maapinnal piisavalt kiiresti kokku ja paigaldatakse kraana abil detailid kandekonstruktsioonile üksteise järel. Layher kassettkatus ei nõua ka aluskonstruktsiooni mis tähendab seda, et ei ole vaja teha lisaks veel soovimatuid lisainvesteeringuid.

Mobiilkatused

Mobiilkatused on Layheri katusesüsteemide ökonoomseim laiendus. Sobib ideaalselt juhuks kui tegemist kiirelt areneva ehitusega kus on vaja katta ainult seda antud objekti osa kus momendil töö käib. Katuseplatform asub iseenesest vankril tänu millele saab katust liigutada. Platvormi aga on võimalik kokku panna mujal ja tõsta kraanaga kokku monteeritud platvormid täpselt sinna kuhu vaja. Seega, mobiilkatus on paindlik ja ökonoomne mis hoiab kokku kulusid kuna antud juhul ei ole vaja kaitsesüsteemi paigaldada kogu ehitusobjekti ulatuses.

Layheri kaitsesüsteem

Layheri kaitsesüsteem on soodne ja tööjõusäästlik kaitselahendus müra ning ilmastiku vastu. Samuti vastab ta kõigile keskkonna- ja ohutusnõuetele ja ennetades ka kõiki riske. Väheste detailidega kaitsesüsteem tagab kiire ja lihtsa paigalduse ning tema paigaldamine on väga lihtsas ja loogilises järjekorras. Elektrostaatiliselt inertset kaitsesüsteemi on kerge puhastada kus ta tagab ka kõrgema taseme müraisolatsiooni kuni 26 dB. Loe rohkem: Ilmastikukaitse

Vaata edasi: Tellinguteenused  |  Telgid  |  Tehtud tööd