Skip to content

Ehitusobjekti ilmastikukaitse

ADELANTE TELLINGUD OÜ.

Ehitusobjekti ilmastikukaitse.

Eesti kliima pakub kogu aasta vältel erinevaid üllatusi nii ehitajatele kui ehitusobjektidele kus kvaliteetne ehitusobjekti ilmastikukaitse on tegelikult hädavajalik. Jää, lumi, vihm, päike ja tormid võivad tekitada igal ehitusobjektil palju segadust ja nihutada ka edasi plaanitud objekti valmimis tähtaega. Kvaliteetne ilmastikukaitse annab võimaluse töötada ehitusobjektil iga ilmaga ja olenemata sellest mida kliimaolu momendil ka ei pakuks. Kuigi võib tunduda, et ilmastikukaitse tõstab asjatult ehituskulusid siis paraku ei pea see paika. Kaitsesüsteemid ehitusobjektil annavad tegelikult hoopis positiivsemat efekti. Ehitusobjekt ei kaota kallist tööaega, töötajad, objekt ning linnakodanikud on kaitstud ja ka tehtud tööde kvaliteet ei saa kannatada. Selleks, et ehitusobjekt saaks õigeaegselt valmis oleks mõistlik kaasata juba projekti algstaadiumis ilmastikukaitsesüsteemide spetsialist.

Meie ettevõtmised mis väärivad kindlasti märkimist

2006. aastal asutatud Adelante Tellingud OÜ valikus on Saksamaa ettevõtte Wilhelm Layher tellingusüsteemid ja katustesüsteemid. Toome siin välja mõned suurimad ettevõtmised mis väärivad kindlasti märkimist. Need on Noblessneri sadamalinnak, Auvere elektrijaam ja Neste Oil Kilpilahti tehas Soomes kus tegemist oli piisavalt keerukate ja mitme aasta pikkuste projektidega.

Noblesseri sadamalinnak asub Kalamajas, Lennusadama läheduses tsaariaegse allveelaevatehase alal mis on kindlasti üks Tallinna põnevaimatest kinnisvaraarendusprojektidest. Aktiivselt on uue elu-, äri- ja vaba aja keskkonna rajamisel kaasa löönud Adelante Tellingud OÜ aitas ehitusfirmasid keeruliste projektide juures turvaliste tellingusüsteemide ja ajutiste kaitsekatustega. Samuti on Noblessneri sadama piirkonnas veel taastatud muid vanu tehasehooneid kus tänu varasemale suurepärasele koostööle on Adelante Tellingud olnud ka nendel objektitel abiks oma tellingusüsteemide ja kaitsekatustega. Veel üks huvitav objekt oli Tallinna Ironmani Triatloni jooksutrassile ehitatud sild üle Nunne tänava mis paigaldati koostöös AS Merko Ehitus Eesti. Antud objekti puhul tegi Adelante Tellingud OÜ koostööd Layher Baltic UAB inseneridega, kes abistasid projekti koostamisel.
Loe rohkem: Noblessneri sadamalinnak

Ilmastikukaitsesüsteemid

Adelante Tellingud OÜ ilmastikukaitsesüsteemid sisaldavad kattepaneele, tellingukatteid ja varikatuseid ning pakutakse nii renti, müüki kui montaaži ja demontaaži.

Tellingukatted

Tellingukiled on ehitusobjektil hea kaitse tolmu ja erinevate ilmastikuolude eest. Kattevõrk kaitseb nii töötajaid kui linnakodanikke kukkuva prahi eest või tööriistade eest ja samas loob tõhusa ning kindla kaitse ehitushoone ümber. Vaata rohkem: Tellingukatted

Kattepaneelid ja katusesüsteemid

Kattepaneelid on tõhusad millega saab takistada ehtusobjektile ligipääsu. Kattepaneele on kerge puhastada ja samas on nad heaks kaitseks müra eest. Ilmastikukaitsesüsteemide alla kuuluvad ka katusesüsteemid mis on ohutud, visuaalselt atraktiivsed ja lihtsalt monteeritavad. Katusesüsteemid paigaldatakse kasutades Layher Allround moodultellinguid või SpeedyScaf raamtellinguid. Katusesüsteemide valik on piisavalt lai ja siit on võimalik leida igale ehitusobjektile sobiv lahendus.

Layher Keder on suurepärane lahendus igale ehitusobjektile mis kaetakse PVC veekindla tentkattega. Keder võimaldab ehitada kuni 18 meetriseid katuseid ja seda ilma kraana abita. Juhul kui vajatakse veel suuremaid kõrgusi siis Keder XL on selleks just loodud. Samuti on Layheri valikus olemas kasettkatused ja mobiilkatused. Mobiilkatus on ökonoomseim laiendus ja mille platvormi saab liigutada täpselt sinna kus tööd momendil tehakse. Kasettkatust aga paigaldatakse pikemaajaliste ehitusprojektide puhul ja tema abil saab luua juba üle 34 meetri ulatuvaid katusealuseid. Loe rohkem: Katusesüsteemid. 

Ilmastikukaitse