Skip to content

Tellingud

Tellingud on ajutised konstruktsioonid, mida kasutatakse hoonete ja sildade ehitamisel, hooldamisel ja remondil. Pakume teile LAYHER ehitustellingute renti, paigaldust ja müüki. Raamtellingud, moodultellingud, alumiiniumtellingud ja ka kasutatud tellingud mis on ka hinnalt soodsamad.

Raamtellingud Layher SpeedyScaf on lihtsalt ja kiiresti püstitatavad tellingud. Raamtellingud on suurepärane lahendus kõigile fassaaditöödele kus kasutadakse ainult viit peamist raamielementi nagu raam, tellingulaudis, käsipuud, diagonaaltoestus ja jala-äärelaud. Layher SpeedyScaf garanteerib Teie töö kiiruse. Rohkearvulised lisadetailid erinevate vajaduse jaoks, nagu klambrid ja konsoolid täiendavad harmooniliselt raamtellingute süsteemi.

Layheri tellingusüsteemid, raamtellingud. Layher SpeedyScaf
Moodultellingud. Raamtellingud

Moodultellingud Layher Allround on originaalse ühendustehnoloogiaga kus Layher on tellingute turul moodultellingute sünonüümiks. Allround süsteemi unikaalne ühendusmeetod on tunnistatud standardiks kaasaegsete ehitustellingute tehnoloogias. Kasutatakse töötellingutena, lagede viimistlemisel, fassaaditöödel turvasüsteemina, üles riputatuna interjööri kujundamisel või hoopis ratastel mobiilsete tellingutena jne. Layher moodultellingud pakuvad ülimat paindlikkust ja suuri võimalusi.

Layeri tellingukomponendid sisaldavad laias valikus turvaelemente ning kaitsesüsteeme ja luues sellega kõikidele töötajatele turvalised töötingimused. Ja kõige tahtsam on see, et Layheri tellingute turvalisuse taga ei peitu tehnoloogiline keerukus aga hoopis lihtsus mis pakub vaieldamatult kiiremat tellingute paigaldust kui seda suudavad teised analoogsed tellingulahendused. Layher pakub suuremat ohutust, väiksemat kaalu ja tema minimaalne tellingukomponentide arv säästab ka teie raha.

Alumiiniumtellingud

Kasutatud tellingud

Meil on ka võimalus pakkuda kasutatud moodul ja raamtellinguid. Vajadusel koostame teile projekti ja tellime vajaminevad detailid. Kasutatud tellingud on uutest taskukohasema hinnaga ka väiksematele klientidele. Võta kohe ühendust! 

Layher Allround tellingute kasutusjuhend

Layher SpeedyScaf tellingute kasutusjuhend