Skip to content

3 peamist põhjust miks ehitustellinguid kasutada

ADELANTE TELLINGUD OÜ.

3 peamist põhjust miks ehitustellinguid kasutada

Toome siin artiklis välja 3 peamist põhjust miks ehitustellinguid kasutada. Tellingud on ajutised platvormid, mida kasutatakse ehitusprotsessil, konstruktsioonide remondil, puhastamisel ja samuti ehitusmaterjalide tellingutele tõstmisel ja hoiustamisel, et tagada parim töökorraldus. Tellingud paigaldatakse enne ehitamist või hooldustööde alustamist ja olenemata hoone või konstruktsiooni suurusest on tellingud alati vajalikud. Kõike seda tehakse samuti töötajate ohutuse tagamiseks hoone hooldamise või ehitamise ajal.

Allpool on 3 peamist põhjust miks ehitustellinguid kasutada ja miks ehitustööstus tellinguid kasutab:

Tellingud tagavad ohutuse

Ohutus on ehitusplatsidel esmatähtis ja seetõttu muutub tellingute kasutamine oluliseks turvalise töökoha loomiseks töötajatele, kes töötavad hoone ehitamise ajal maapinnalt kõrgemal. Tellingute kasutamise teine eelis on see, et tellingud pakuvad tasast ja tasakaalustatud tööplatvormi, mis võimaldab mitmel töötajal samaaegselt tööd teha. See on hädavajalik kuna võimaldab kiiremalt ja organiseeritumalt ehitustöid teostada, ning töötajatel on tasakaalu säilitamine lihtsam, tänu millele väheneb põhjendamatute õnnetuste tõenäolisus ja nii maandatakse riske. Tellingutele paigaldatud platvormide käsipuud on turvalise kohapealt hädavajalikud ja samuti vähendavad vigastuste tekkimise ohtu. Lisaks on tellingud ja tellingukatted olulised ka jalakäijate ohutuse tagamisel. Loe rohkem: Tellingukatted

Lihtne ja mugav ligipääs

Kõrghoonete ehitamine ei ole lihtne ülesanne, sest hoonetel on palju kohti kuhu on töötajatel on pea võimatu ligi pääseda ilma tellingute abita. Need võivad asuda hoone seintel või lagede all ja tellingute abiga tuuakse kõik käeulatusse. Seega, tellingud lahendavad ka selle probleemi ja töötajad saavad probleemideta ja ilma riskideta oma tööle keskenduda. Erinevad tellingulahendused pakuvad lihtsaid lahendusi tööülesande hõlpsaks ja tõhusaks lahendamiseks.

Positsioonieelis

Ehitustellingute suur eelis on nende strateegiline positsioon mida tellinguplatvorm töötajatele pakub. Kuigi selleks otstarbeks võib ka kasutada redeleid, kuid siiski redel ei paku kindlat tööplatvormi kus töötajad saaksid turvaliselt töötada. Tellingute abil saavad töötajad otse seina või lae osade ette mis tagab parima töökorralduse. Samuti ei võimalda redel mitmel töötajal tööd teha kõrvuti ja samaaegselt.

Tänu eelnevale peaks olema arusaadav, et ehitustellingud on ehitustööstuses väga vajalik osa ja ei ole vahet kas siin on tegemist ehitusega või mistahes ehitise remondi või hooldusega. Tellingud ei taga mitte ainult ehitustööde kiiremat valmimist, vaid tagavad ka töötajate ja jalakäijate ohutuse ehitusobjektidel. Seega on kindlasti ka vaja leida oma ehitustöödele usaldusväärne tellingute paigaldaja.

Vaata edasi: Tooted  |  Tellinguteenused  |  Soovid professionaalset tellingute paigaldamise teenust? Võta meiega kohe ühendust: Kontakt